ISLANDSKY - Kurz pro pokročilé:
Zdokonalte s naším software Vaši slovní zásobu a znalosti Islandštiny!


islandsky lernen    Islandsky kurz pro pokročilé je ideální doplnění pro ty, kteří již mají základní vědomosti islandštiny a chtějí si vylepšit slovní zásobu.
 
Pomocí software-jazykového kurzu pro pokročilé na CD-ROM se neučíte pouze na prázdniny, ale naučíte se dorozumět v běžném životě v dané zemi nebo s rodilým mluvčím islandštiny.
 
Multimediální výukové počítačové CD-ROM
Přes 1800 nových slovíček
42 nových konverzací
Se spoustou interaktivních učebních metod
Vhodné pro samouky nebo jako doplněk běžné výuky
Nejnovější verze - kompletně přepracovaná v roce 2016
Již přes 160.000 prodaných software-jazykových kurzů
Pro Windows / Linux / Mac OS X
 
islandsky lernen
    Objednat výukový kurz pro pokročilé islandštiny!
(K dostání jako edice ke stažení nebo na CD-ROM)
   Islaendisch bestellen

 

  Islandsky pro pokročilé - obsah   počítačového výukového kurzu


Islandsky- Počítačový kurz pro pokročilé na CD-ROM Vám nabízí:
 • Rozšíření Vaší slovní zásoby.
  Naučíte se více než 1800 nových slovíček. Slova jsou uspořádaná podle svého významu, abyste si mohli všechno lépe zapamatovat.
 • Naučte se plynule Islandsky.
  Lekce jsou zaměřené na potřeby každodenního mluvení. V dialozích se objevují situace, se kterými se při delším pobytu v cizí zemi nebo v každodenním kontaktu s partnerem hovořícím jiným jazykem jistě setkáte.
 • Multimediální zábavná výuka s pestrými učebními a testovacími metodami.
 • Vhodné rovněž pro samouky -učte se Islandsky doma a ušetřete za jazykovou školu.
 • Jedinečná učební metoda Jazykových-kurzů 24 využívající dlouhodobou paměť:
  Naučte se islandsky snadno a rychle, aniž byste opět zapomínali!

 

  Pokročilá slovní zásoba islandštiny


V kurzu pro pokročilé islandštiny máte k dispozici spoustu inovativních učebních metod, s cílem rychlého osvojení a efektivního a uložení si do dlouhodobé paměti všech více než 1800 nových slovíček :
 • Učte se metodou Jazykových kurzů 24 využívající dlouhodobou pamět!
   
  Tato učební metoda se opírá o nejnovější poznatky výzkumů o způsobech efektivního učení. Důkladněji se již učit nelze!
   
  Musíte po pět dnů zadat jedno slovo správně, aby se uložilo do Vaší dlohodobé paměti. S učební metodou ultra dlouhodobé paměti se navíc vypočítá vhodná pauza mezi jednotlivým opakováním tohoto hesla.
   
  Naučte se všechna slovíčka jazykového kurzu jejich zapisováním, metodou multiple choice nebo bleskovým opakováním s metodou Jazykových kurzů 24 založenou na dlohodobé paměti!
 • Učení se seznamem slovíček: Vedle každého slovíčka se nachází malá ikonka reproduktoru. Kliknutím si můžete poslechnout každé slovíčko. Navíc máte možnost si slovíčka interaktivně zakrýt, abyste mohli lépe ověřit své učební úspěchy.
 • Učte se raději s kartotékovými kartičkami: Zde máte několik možností: Na počítači se můžete svými slovíčky proklikávat a vybrat si, zda se má zobrazit i překlad nebo jestli chcete význam nejdříve uhádnout. Pořadí se samozřejmě může měnit.
 • Učte se také bez počítače! Vytiskněte si k tomu kartotékové kartičky nebo tabulkový seznam! Můžete si je pak vzít kamkoliv s sebou a můžete se takto učit kdekoliv.
 • Tisková verze: Vytiskněte si tabulkový seznam slovíček, abyste se nemuseli učit pouze u počítače.
 • Učte se s testem slovíček: Oblíbenou učební metodou je učení s pomocí testů. Přitom zadáváte překlad slovíčka. Pokud je správně, naběhne další slovíčko. Špatně zadaná slovíčka se objeví po nějaké době znovu a musejí se zadávat tak dlouho, dokud je všechny nenapíšete jednou správně.
  Vědecké průzkumy ukázaly, že po pěti opakováních tohoto testu se uloží všechna slovíčka do dlouhodobé paměti.
 • Bleskové opakování: U této metody se Vám ukáží slovíčka jednotlivě a Vy se můžete vždy rozhodnout, jestli jste slovíčko už znali nebo ne. Neznámá slovíčka se můžete naučit později a efektivně pomocí jiné učební metody.
 • Učte se přehráváním, psaním slovíček nebo metodou multiple choice
 • Přehrávání: Nechte si slovíčka přehrát, když sedíte uvolněně před počítačem a čtete si je.
 • Vždy po sedmi slovíčkách se můžete díky krátkému opakování učit ještě intenzivněji.
 • Ověřte si své znalosti množstvím testů, které budou zakončeny obsáhlými statistikami o Vašem úspěchu!

Všech více než 1800 nových slovíček bylo namluveno rodilými mluvčími. Můžete si každé slovíčko poslechnout a zopakovat, kolikrát chcete.
Tímto způsobem se automaticky učíte jasnou výslovnost bez přízvuku a správný akzent!
 
Doporučujeme, pokud:
 • si chcete fundovaně rozšířit své základní vědomosti islandštiny až do té míry, abyste se mohli plynule domluvit,
 • rozumět filmům islandštiny,
 • učit se jak na počítači, tak i rychle v přestávkách bez počítače,
 • chcete určovat svůj styl učení sami,
 • hledáte přehledný jazykový program s lehce srozumitelným ovládáním.

 

  Islandsky - Dialogy software-kurzu pro   pokročilé


Počítačový Výukový kurz pro pokročilé islandštiny je orientován na potřeby každodenního mluvení. Ve 42 dialozích se objevují situace, se kterými se při delším pobytu v cizí zemi nebo v každodenním kontaktu s partnerem hovořícím jiným jazykem jistě setkáte. Všechna Slovíčka a Texty byly namluveny rodilými mluvčími. Dialogy můžete číst na obrazovce, poslouchat je a vytisknout se je.
 
Dialogy můžete číst a vytisknout jak česky, tak islandsky, nebo si je jedním kliknutím poslechnout islandsky.
 
K tomu Vám k textům nabízíme množství různorodých cvičení:
 
 • Učte se s pomocí Mezer v textech, díky kterým si rozšíříte nejen Vaši slovní zásobu, ale i Vaše gramatické znalosti!
 • Možnost předehrání: Nechte si přehrát všechna slovíčka a texty a během posloucháni dialogů čtětě texty nebo se jen zaposlouchejte do zvuku islandštiny.
 • Učit se psát: Pokud již jazyk ovládáte a chcete si procvičit znalosti Vašeho písemného projevu, nechte si texty a slovíčka diktovat. Takhle budete brzy ovládat pravopis cizího jazyka!
 • Pokud se chcete raději učit bez PC, všechny texty a slovíčka se dají kdykoliv vytiskout.
 • Všech 42 Textů bylo namluveno rodilými mluvčími. Můžete si jakýkoliv řádek v textu přehrát kolikrát chcete.
  Tak se automaticky učíte správný přízvuk!

 
Audioukázky z dialogů
 
Zde najdete Audio ukázky k textům našich jazykových kurzů.
(Budete přelinkováni na stránky našeho Partnera Sprachenlernen24)
 

 

  Živý a autentický jazyk


Všechna slovíčka byla nahrána rodilými mluvčími islandštiny. Takto se naučíte přímo autentický zvuk jazyka a správný přízvuk slov a vět.
 
První tři lekce jsou namluveny pomalu a zřetelně, abychom Vám usnadnili začátek, v dalších lekcích už slyšíte originální tempo řeči.
 
Máte možnost si poslechnout každé slovíčko a každou větu lekce samostatně a jak často chcete!

 

  Multimediální zábava u učení


Tento výukový výukový jazykový kurz Vám nabízí mnoho možností jak rožšířit Vaši slovní zásobu tím, že si budete číst slovíčka na obrazovce, kliknutím myši si je poslechnete, na klávesnici napíšete, kliknutím myši vyberete při cvičeních multiple choipse nebo si je vytisknete jako seznam resp. na učební kartičky. Navíc se můžete všechna cvičení naučit inovativní metodou dlouhodobé paměti. Zobrazovat se Vám budou automaticky pouze ta slovíčka, která se ještě nenachází ve Vaší dlouhodobé paměti.

 
 

  Učební a testovací metody


Máte k dispozici množstí testovacích metod, abyste si systematicky rozšířili své znalosti. Pro každý učební typ se zde najde správná učební metoda. K dispozici máte následující testovací možnosti:
 
Metoda dlouhodobé paměti: Touto jedinečnou učební metodou Jazykových kurzů24 se všechna slovíčka naučíte systematicky, aniž byste je někdy zapomněli! Vyberte si Váš žádaný počet slovíček pro jednu učební jednotku a otestujte si své vědomosti na počítači. Všechna slovíčka, která jste pětkrát po sobě věděli, už se nebudou objevovat, protože se již nachází ve Vaší dlouhodobé paměti. Přesto zůstává počet testovaných slovíček stejný, protože stále přibývají nová.

Metoda ultra dlouhodobé paměti: U této metody se také objeví slovíčka pětkrát po sobě, ale zdvojnásobuje se zde přestávka mezi jednotlivým opakováním. Na začátku učebního cyklu se slovíčko testuje již po jednom dni, protože je právě čerstvě naučené. Pauza před pátým opakováním je už dlouhá osm dní. Čím delší je pauza mezi jednotlivým opakováním, tím lépe si slovíčka natrvalo zapamatujete. Učební metoda dlouhodobé a ultra dlouhodobé paměti je Vám k dispozici jako zadávání textu, multiple choice i jako bleskové opakování.
 
Test: Číst nebo poslouchat slovíčka. Napište na klávesnici správný překlad a trénujte přitom pravopis.
 
Multiple choice: Přečtěte si nebo poslechněte slovíčka a vyberte ve cvičení multiple choice správné řešení.
 
Bleskové opakování: Nechte si zobrazit slovíčka na obrazovce a popřemýšlejte nad správným řešením. V rámci Vašeho výběru jazyků máte možnost si nechat zobrazovat slovíčka v islandštiny nebo v češtině.
 
Čtení: Slovíčka si můžete pohodlně číst na obrazovce nebo si je vytisknout a učit se je i na cestách.
 
Quickshow: Nechte si zobrazit slovíčka na obrazovce. Můžete si je přečíst, poslechnout a vytisknout. Nastavte si, jaká bude prodleva, než se na obrazovce objeví další slovíčko.
 
Slovník & HLedání: Zadejte do hledáčku slovo a nechte si ho přeložit.
 
Zakrytí: Přečtěte si nebo poslechněte slovíčka. Nechte si u jednotlivých slovíček zakrýt buď islandštinu, nebo český překlad a přemýšlejte nad řešením.
 
Učení jednotlivě: Přečtěte si nebo poslechněte slovíčka nebo si je vytiskněte. U tohoto testu si můžete vybrat jazyk, který se Vám bude zobrazovat - buď islandsky nebo česky.
 
Učební kartičky: Slovíčka si můžete vytisknout na kartičky, abyste se mohli učit flexibilně kdekoliv. K tomu Vám slouží verze k tisku.
 
Diktát: Poslechněte si slovíčka a otestujte své znalosti a pravopis tím, že napíšete na klávesnici správné řešení.

 
 

  Předčítaná slovíčka


Všechna slovíčka byla nahrána rodilými mluvčími islandštiny. Každé z 1800 slovíček si můžete samostatně poslechnout a libovolně často zopakovat.
 
Při učení a testech se budou slovíčka automaticky přehrávat, pokud si to nastavíte.
 
Takto se naučíte jasnou výslovnost bez přízvuku a se správným akzentem!

 
 

  Systémové předpoklady


Software funguje pod Windowsem (2007, Vista, XP, 98, 2000, NT, ME), pod Mac OS X a pod Linuxem.
 
Objednejte si výukový jazykový kurz islandštiny pohodlně díky online formuláři!

 

  Záruka a dodání


Naše záruka vrácení zboží


Neotevřený (originálně zapečetěný) software můžete kdykoliv během 14 dnů bez udání důvodu zaslat zpět a bude Vám vrácena kupní cena.
U online objednaných produktů (např. software ke stažení / download) není možnost vrácení zboží.
Poskytnutí záruky činí u všech námi dodávaných produktů 24 měsíců.

 

Pohodlná dodávka


Download verzi Vám dodáme nejpozději do 1 pracovního dne po obdržení platby. CD-ROM pak poštou nejpozději do 3 dnů. Platíte pohodlně převodem. Platí naše Všeobecné obchodní podmínky.

 

  Novinka! Ode dneška je ve Vaší dodávce
  navíc i verze pro Váš kapesní počítač!


Obdržíte také mobilní konečnou verzi jazykového kurzu.
Zkopírujte si ji jednoduše na Váš kapesní počítač (od Windows Mobile 5.0) a staňte se ještě mobilnějšími:
Od tohoto okamžiku se můžete učit islandsky kdekoliv!
 
Ve Vaší verzi pro kapesní počítač najdete:
 • všechna slovíčka kurzu pro pokročilé islandštiny - ke čtení, poslechnutí, naučení a překladu
 • slovník, ve kterém najdete celkovou slovní zásobu kurzu.
Nejoblíbenější a nejčastěji používané učební metody softwaru jsme přizpůsobili také Vašemu kapesnímu počítači:
 • Ve cvičení Quickshow si můžete naučenou látku zopakovat a trénovat překlady.
 • Ve cvičení "Test!" si můžete dokonce procvičit psaní a zadat správný překlad.
 • Ve cvičení "Bleskové opakování" si můžete nastavit výchozí jazyk:
  rozhodněte, jestli chcete překládat z češtiny do cizího jazyka nebo z cizího jazyka do češtiny.
Systémové předpoklady doplňkové verze pro kapesní počítač:
Doplňková verze softwaru pro kapesní počítače můžete využít na každém kapesním počítačí s Windows Mobile od verze 5.0. Software funguje od šířky obrazovky 240 pixelů.

 

  Podle Vašeho výběru navíc obdržíte:


  KURZ PRO ZAČÁTEČNÍKY


 
islandsky  Podle Vašeho výběru obdržíte navíc kurz pro začátečníky. V něm je obsaženo:
 
KURZ PRO ZAČÁTEČNÍKY CD-ROM s:
 1300 slovíčky základní slovní zásoby
 42 dialogy
 multimediální učební a testovací metody
 
 

  EXPRESNÍ KURZ (Kurs na cesty)


 
islandsky  Navíc si můžete objednat expresní kurz islandštiny.
 
Na CD-ROM v expresním kurzu se nacházejí:
 450 slovíček a slovních spojení
 multimediální učební a testovací metody
abyste se dokázali naučit za několik málo dní to nejdůležitější pro svou dovolenou.
 
 

  SLOVNÍK


 
islandsky  Podle Vašeho výběru obdržíte rovněž Slovník islandštiny.
Ten obsahuje přes 3000 hesel.
Pomocí hledání v textu najdete okamžitě jak slovíčka islandštiny, tak češtiny.
 
Slovník lze spustit pod Windows, Linux a Mac OS X, stejně jako na kapesních počítačích a smartphonech.
 
 

 

 

  Časté dotazy


Dotazy
... k objednání


 • Jak lze objednat?
  Jednoduše vyplňte online objednávkový formulář. Okamžitě obdržíte online fakturu e-mailem a můžete částku v klidu převést.
  Po obdržení platby Vám budou produkty během jednoho pracovního připraveny k downloadu.
   
 • Jaká je garance na vrácení zboží?
  Neotevřené (originálně zapečetěné) datové nosiče můžete kdykoliv během 14 dnů bez udání důvodu zaslat zpět a bude Vám vrácena kupní cena.
   
 • Jakou adresu mají Jazykové kurzy 24?
  Naše adresa zní:
  Jazykové-kurzy24
  Rozvoj 93
  339 01 Klatovy 5
  Česká Republika

Dotazy
... k softwaru


 • Na jakých počítačích software funguje?
  Software lze spustit pod Windows (98, 2000, NT, ME, XP, Vista, 2007), pod Mac OS X a pod Linuxe.
  Systémové předpoklady:
  • Alespoň 128MB RAM, 400 MHz
  • Volitelné: zvuková karta a reproduktory pro přehrávání
   
 • Musím mít nějaké předešlé znalosti, musím něco instalovat?
  Ne, musíte pouze vložit CD a můžete okamžitě začít.
   
 • Jaké mám výhody, když si objednám software místo na CD jako download?
  Budete mít software cca. o 3 dny rychleji v počítači, protože nebudete muset čekat na poštu.
  Navíc ušetříte za poštovné.
   
 • Jaké připojení na internet bych měl mít, když si koupím software místo na CD ke stažení?
  Naše CD mají mezi 50 a 400 MB. Proto byste měli mít k dispozici připojení na internet DSL.
  Pokud se připojujete na internet přes modem nebo ISDN, doporučujeme Vám objednat si software na CD.
   
 • Jaké úrovně s kurzem dosáhnu?
  S kurzem pro pokročilé dosáhnete úrovně B1+B2 Společného evropského referenčního rámce (nové okno).
   
  Se slovní zásobou pokročilého jazykového kurzu islandštiny se připravíte na náročné komunikační situace, ve kterých budete muset rozumět komplexnějším větám nebo je sami použít.
  Díky pokročilému jazykovému kurzu budete tedy schopni se bezproblémově dorozumět písmem i slovem s rodilými mluvčími islandštiny .
  Dále budete na tak vysokém stupni porozumění cizího jazyka, že se budete moci dívat a poslouchat islandštinu v televizi.
   
  Chcete se naučit jazyk úplně od základů?
  Pak začněte se základním kurzem - islandštiny. Je to základ pro pokročilý výukový jazykový kurz a odpovídá jazykovým úrovním A1 a A2 Společného evropského referenčního rámce.
   
  K referenčním úrovním: Od roku 2001 existují evropské standardy, podle kterých se měří jazyková úroveň jazykových kurzů. Tyto standardy ze společného evropského rámce byly stanoveny Evropskou radou, aby se sjednotily jazykové úrovně u jazykových kurzů na mezinárodní úrovni.
  Naše jazykové kurzy byly vyvinuty právě podle těchto celoevropsky platných směrnic.

 

Mám ještě další dotazy!


 
 
Chcete se učit efektivněji, než je možné s obvyklými učebními metodami?
Potřebujete při učení zažívat pocit úspěchu?
Chcete určovat sami, kdy, kolik a kde se budete učit?
Chcete mluvit plynule islandsky ?
 
Pak je pro Vás kurz pro pokročilé islandsky přesně to pravé!
 
 

  Objednejte si zde Váš jazykový kurz!ISLANDSKY-Kurz pro pokročilé:
Tímto objednávám islandsky-Kurz pro pokročilé jako verzi ke stažení za jen 599,- 749,-

Zvýhodnĕné sady jazykových kurzů:
ISLANDSKY-XXL-Sada:
Tímto objednávám islandsky-XXL-Sadu,
skládající se z: Ke stažení nebo na DVD-ROM za jen 999,- 1699,-
ISLANDSKY-RODINNÁ-Sada:
Tímto objednávám islandsky-Rodinnou Sadu,
skládající se z: Ke stažení nebo na DVD-ROM za jen 1299,- 1999,-

 
Chcete objednat ještě další jazykové kurzy?
Objednávky navíc jsou cenově zvýhodněny až o 50%!
 
Ano, tímto objednávám následující jazykový(é) kurz(y) navíc:
 


 
Chcete obdržet software poštou nebo si jej stáhnout?
 
Naše software mají velikost mezi 70 a 400 MB
Pokud disponujete DSL internetovým připojením, doporučujeme Vám Verzi ke stažení.
   
    Stáhnout:
 • Software budete mít téměř okamžitě a ca. o 2 dny rychleji na Vašem počítači, jelikož nemusíte čekat na poštu!
 • Žádné další náklady, bez poštovného!
   
    Na CD-ROM resp. DVD (doporučeně poštou s platbou předem), s připočtením poštovného a balného (do všech zemí Evropy + 49,- Kč- Klasická verze-v boxu vyobrazeném na našich stránkách)
   
    Na CD-ROM resp. DVD (doporučeně poštou s platbou předem), s připočtením poštovného a balného (do všech zemí Evropy + 169,- Kč-Metallic balení-v kvalitním kovovém obalu "TinTops View")
   
    Na CD-ROM resp. DVD (poštou na dobírku -zásilku platíte při převzetí), (Platí pouze pro Českou Republiku + 99,- Kč- Klasická verze-v boxu vyobrazeném na našich stránkách)
   
    Na CD-ROM resp. DVD (poštou na dobírku -zásilku platíte při převzetí), (Platí pouze pro Českou Republiku + 199,- Kč- Metallic balení-v kvalitním kovovém obalu "TinTops View")

Cena:
Poštovné:
Cena celkem:

 

 
  Pan     Paní     Firma
Firma:
Jméno:
Ulice:
PSC, Město:  
Země:
E-Mail:

Pokud máte slevový kód, zadejte ho,
prosím, zde:
 

 

(Po odkliknutí můžete ještě objednávku zrušit nebo potvrdit)
 
Platíte pohodlně převodem, platební kartou přes PayPal nebo přes Moneybookers.
Objednávku obdržíte od Jazykové-kurzy24.cz, Mgr. Jan Prášek, sídlo: Rozvoj 93, 339 01 Klatovy 5, IČ0 74861786.

 
 Produkty v tomto jazyce:

Islandsky základy/kurz pro začátečníky:
• 42 Lekcí • 1300 slovíček•42
Dialogů• interaktivní učební       metody a testy
islandsky lernen
 
Islandsky pokročilí/kurz pro středně pokročilé:
 • 1800 nových slovíček • 42 nových Dialogů• interaktivní učební metody a testy
islandsky lernen
 
Islandsky na cesty:
• 450 slovíček + frází a obratů
• To nejdůležitější na cesty
• Realistické situace z dovolené
islandsky lernen
 
Slovník islandštiny
 • Pro Váš počítač nebo Smartphone

 
Islandsky -Dětský jazykový kurz:
 • Pro děti mezi 5 až 10 lety

Novinka
 
Jak se řekne:
 • 50 slovíček zdarma
    v MP3 formátu pro Vás  
 
 albánština / albánsky
kurz albánštiny
 americká angličtina / americká angličtina
kurz americké angličtiny
 amharština / amharsky
kurz amharštiny
 angličtina / anglicky
kurz angličtiny
 arabština / arabsky
kurz arabštiny
 armenština / arménsky
kurz armenštiny
 ázerbajdžánština / ázerbajdžánsky
kurz ázerbajdžánštiny
 běloruština / bělorusky
kurz běloruštiny
 bosenština / bosensky
kurz bosenštiny
 brazilština / brazilsky
kurz brazilštiny
 bulharština / bulharsky
kurz bulharštiny
 chorvatština / chorvatsky
kurz chorvatštiny
 čínština / čínsky
kurz čínštiny
 dánština / dánsky
kurz dánštiny
 egyptština / egyptsky
kurz egyptštiny
 estonština / estonsky
kurz estonštiny
 filipínština / filipínsky
kurz filipínštiny
 finština / finsky
kurz finštiny
 francouzština / francouzsky
kurz francouzštiny
 gruzínština / gruzínsky
kurz gruzínštiny
 hebrejština / hebrejsky
kurz hebrejštiny
 hindi / hindi
kurz hindi
 holandština / holandsky
kurz holandštiny
 indonéština / indonesky
kurz indonéštiny
 islandština / islandsky
kurz islandštiny
 italština / italsky
kurz italštiny
 japonština / japonsky
kurz japonštiny
 kantonština / kantonsky
kurz kantonštiny
 katalánština / katalánsky
kurz katalánštiny
 kazachština / kazachsky
kurz kazachštiny
 koreánština / koreánsky
kurz koreánštiny
 kurdština / kurdsky
kurz kurdštiny
 kyrgyzština / kyrgyzsky
kurz kyrgyzštiny
 libanonština / libanonsky
kurz libanonštiny
 litevština / litevsky
kurz litevštiny
 lotyština / lotyšsky
kurz lotyštiny
 maďarština / maďarsky
kurz maďarštiny
 makedonština / makedonsky
kurz makedonštiny
 malajština / malajsky
kurz malajštiny
 malgaština / malgaština
kurz malgaštiny
 malorsština / malorsky
kurz malorsštiny
 marokánština / marokánsky
kurz marokánštiny
 mexikánština / mexikánsky
kurz mexikánštiny
 mongolština / mongolsky
kurz mongolštiny
 němčina / německy
kurz němčiny
 norština / norsky
kurz norštiny
 paňdžábština / paňdžábsky
kurz paňdžábštiny
 perština / persky
kurz perštiny
 polština / polsky
kurz polštiny
 portugalština / portugalsky
kurz portugalštiny
 řečtina / řecky
kurz řečtiny
 rumunština / rumunsky
kurz rumunštiny
 ruština / rusky
kurz ruštiny
 šanghajčínština / šanghajčínsky
kurz šanghajčínštiny
 sinhálština / sinhálsky
kurz sinhálštiny
 slovenština / slovensky
kurz slovenštiny
 slovinština / slovinsky
kurz slovinštiny
 španělština / španělsky
kurz španělštiny
 španělština (jižní amerika) / španělsky (jižní amerika)
kurz španělštiny (jižní amerika)
 srbština / srbsky
kurz srbštiny
 svahilština / svahilsky
kurz svahilštiny
 švédština / švédsky
kurz švédštiny
 syrská arabština / syrsko arabsky
kurz syrské arabštiny
 thajština / thajsky
kurz thajštiny
 tuniská arabština / tunisko arabsky
kurz tuniské arabštiny
 turečtina / turecky
kurz turečtiny
 ukrajinština / ukrajinsky
kurz ukrajinštiny
 urdština / urdsky
kurz urdštiny
 uzbekánština / uzbecky
kurz uzbekánštiny
 vietnamština / vietnamsky
kurz vietnamštiny
 volofština / volofsky
kurz volofštiny
 
jazykove-kurzy24